مشاوره سلامت و‌اختلالات جنسی

مشاوره اختلالات جنسی

سلامت جنسی چیست؟

سلامت جنسی تعریف مشخص یا نسخه واحدی ندارد که تمام افراد در آن گنجانده شوند. سلامت جنسی برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که در مراجعه به سکسولوژیست و مشاوره جنسی نیازها و اهداف شما در اولویت قرار گیرد و درمان های اختصاصی برای شما در نظر گرفته شود.

اختلالات جنسی

در درجه نخست باید بدانید که مشکلات جنسی امری شایع است، پس اگر احساس میکنید به این اختلال دچار شده‌اید بدانید که تنها نیستید و نیازی به احساس ترس و شرمندگی نیست. به راحتی با مشاوره جنسی و کمک از یک متخصص در این زمینه مشکل خود را حل کنید.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که با توجه به سطح اضطراب و نگرانی ناشی از زندگی امروزی، پیش آمدن برخی اختلالات جنسی به صورت مقطعی در زندگی امری طبیعی است. اما عدم توجه به این موارد میتواند به ماندگاری  اختلال و ایجاد مشکلات ثانویه در فرد یا در رابطه با شریک جنسی او شود. به همین دلیل مشاوره جنسی در ابتدای راه اهمیت بالایی دارد.

درمان اختلالات جنسی

در بسیاری از موارد افراد با مشکل یا اختلال خاصی روبرو نیستند و برای بهبود روابط جنسی خود به مشاوره جنسی میروند. سکسولوژیست میتواند به شما کمک کند تا رویکرد سالم‌تری نسبت به مسائل جنسی داشته باشید و از نحوه رسیدن به اوج رضایت و لذت در طرفین آگاهی پیدا کنید.

در اکثر موارد مشکلات تنها به عدم آموزش برمیگردد و بسیاری از زوج‌ها با مشاوره جنسی میتوانند مشکلات بسیاری را در رابطه جنسی و به دنبال آن زندگی خود حل کنند. به همین دلیل جهت بهبود روابط جنسی خود و شریکتان به بهترین مشاور سکسولوژی در بابل مراجعه کنید و از نتیجه شگفت‌زده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *